Kilka słów o Michale

Jestem zwyczajnym gościem z Polski, który swego czasu przeprowadził się do Norwegi. Zawsze interesowała mnie technologia, jednak większość zawodowego życia spędziłem w branży hotelowej.
Od młodych lat zdawałem sobie sprawę, że nasz system finansowy nie działa poprawnie i nie jest właściwie skonstruowany.

Urodziłem się w 1987 roku. Moja rodzina nie należała do najbiedniejszych, ale nie oznacza to, że byliśmy bogaci. Przy narodzinach rodzice zdecydowali, że otworzą dla mnie konto oszczędnościowe. Bank obiecywał atrakcyjne lokaty i całkiem atrakcyjne zyski w momencie kiedy wkroczę w dorosłe życie i skończę 18 lat. Wtedy była to jedna z najpopularniejszych form oszczędzania i inwestowania. Do tego stopnia, że moi rodzice zdecydowali, że zainwestują dwa razy wyższą kwotę niż sugerowana przez bank.

home mone makes money

Wpłacali na konto pieniądze każdego miesiąca. Jednak w pewnym momencie w Polsce pojawiła się denominacja złotówki o wartości 1000:1. To było w 1990 roku. Ale – z powodu nowych przepisów oraz ogromnej inflacji (na poziomie ponad 10%) zdecydowano o jej wstrzymaniu.

W 1995 roku ówczesna złotówka stała się bezużyteczna, a nowy złoty został przedstawiony społeczeństwu. Na nieuczciwych kursach wymiany walut bankierzy zbijali majątek. Razem z tym faktem wysoka inflacja, która nie została oficjalnie podana zjadła oszczędności moich rodziców i moje perspektywy.

Po 8 latach oszczędzania moim rodzicom starczyło jedynie na nową parę butów dla syna...

Kiedy w dojrzałym wieku natrafiłem na Bitcoina wiedziałem, że muszę się tym zainteresować. Zacząłem badać trend, czytać, edukować się na temat jego technologii i oferowanych możliwościach. Widziałem i doświadczałem na własnej skórze niesamowitych wzrostów w 2017 roku. Po 4 latach nauki doszedłem do miejsca, w którym chce się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Wchodzimy w nowy bull run (okres wzrostów na giełdzie). Historia się nie powtarza, ale lubi czerpać z przeszłości.

Zamierzam wykorzystać tę szansę jako możliwość wyjścia ze skorumpowanego i nieczystego systemu na swoją korzyść. Uważam, że ta technologia pojawiła się tu po to, żeby zmienić nasze spojrzenie i zarządzanie pieniędzmi. Blockchain i zdecentralizowane finanse to drugi etap rozwoju internetu.
Pieniądz przyszłości.

Moje Cele

Zamierzam dzielić sie wiedzą, wskazówkami, sposobami, ale również i porażkami, jakich doświadczyłem dla każdej osoby, która będzie chciała z tego skorzystać. Na blogu znajdziesz różne sposoby i możliwości, jakie aktualnie wykorzystuję. Jeśli coś Cię zastanawia – nie bój się zapytać. Od tego tu jestem. Odpowiadam na wasze pytania w każdej wolnej chwili.

Jesteś osobą podejmującą ryzyko? Kliknij poniżej, a ja pokaże Ci dokąd prowadzi ta droga.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology