Wygraj IPHONE 14 Pro MAX!

Jak Wziąć Udział?

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej przygody z kryptowalutami i jednocześnie chcesz otrzymać nagrodę, to koniecznie musisz wziąć udział w konkursie organizowanym przez Bybit. W ramach tej promocji masz szansę wygrać iPhone 14 Pro Max!

Aby dołączyć do konkursu, musisz wykonać kilka prostych kroków:

1️⃣ Zarejestruj się na platformie Bybit za pomocą tego linku. 
2️⃣ Kliknij przycisk “Dołącz teraz/Join Now”.
3️⃣ Dokonaj depozytu w wysokości co najmniej 100 dolarów w ciągu 7 dni od dołączenia do wydarzenia.
4️⃣ Dokonaj transakcji za co najmniej 200 dolarów na rynku spot lub za co najmniej 1000 dolarów na kontraktach pochodnych (levar).

To wszystko, co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie!

Okres trwania konkursu: od godziny 9:00 (UTC) 27 kwietnia 2023 roku do godziny 9:00 (UTC) 11 maja 2023 roku.

Nie przegap szansy na wygraną!

Ważne: losowanie iPhone’a 14 Pro Max odbędzie się po zakończeniu konkursu. Aby losowanie się odbyło, musi być co najmniej 50 uczestników spełniających wymagania konkursowe.

Portfel Sprzętowy KEYSTONE!

REAKTYWACJA PROMOCJI -28%

Witajcie! Mam dla Was fantastyczną wiadomość – Keystone, jeden z najlepszych portfeli sprzętowych na rynku, jest dostępny teraz w promocji z kodem rabatowym -28% do końca maja! Kod to: MichalLewicz.

Keystone to portfel, który pozwala na łatwe i wygodne zarządzanie kryptowalutami, a ponadto jest kompatybilny z najlepszymi portfelami programowymi, takimi jak 🦊 MetaMask, 🦉 Core, Keplr, ArConnect, Solflare, Petra Wallet, Sender Wallet, XRP Toolkit i wieloma innymi. Naszym celem jest zapewnienie bezproblemowego i intuicyjnego doświadczenia dla wszystkich użytkowników.

Warto również wspomnieć, że Keystone posiada mechanizm samozniszczenia, który usuwa klucze prywatne i frazę odzyskiwania, gdy portfel wykryje próbę rozbiórki. Dodatkowo, portfel wyposażony jest w wymienny akumulator, co pozwala na przedłużenie jego żywotności.

Nie przegap okazji i skorzystaj z kodu rabatowego, aby nabyć jeden z najlepszych portfeli sprzętowych na rynku z 28% zniżką! Pamiętaj, kod to: MichalLewicz.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology