Blog

Michał Lewicz

okx

Sezon Świąteczny z OKX – Trzy Ekscytujące Promocje!

Witajcie w świątecznym sezonie pełnym niespodzianek od OKX! Giełda kryptowalut OKX nie zwalnia tempa i przygotowała dla Was trzy wyjątkowe promocje. Każda z nich oferuje różne nagrody i sposoby na zwiększenie zarobków. Oto szczegółowy przegląd każdej z kampanii: Kampania dla Afiliantów – Supercharge Your Earnings ⚡ Czas Trwania: Od 19 listopada 2023, 16:00 (UTC) do … Sezon Świąteczny z OKX – Trzy Ekscytujące Promocje! Read More »

Read More

Pierwsze kroki w świecie airdropów: Kompletny przewodnik dla początkujących

W ciągu ostatnich 6 lat obserwowałem rozwój technologii i trendów, a teraz przyszedł czas, aby podzielić się z wami moją wiedzą na temat jednego z najgorętszych tematów w branży kryptowalut: airdropów. 1. Co to jest airdrop? Nie, to nie deszczowce spadające z nieba, choć czasami może to być równie ekscytujące. Airdrop to darmowe dystrybucje tokenów … Pierwsze kroki w świecie airdropów: Kompletny przewodnik dla początkujących Read More »

Read More

Crypto Capsule: Klucz do Twojego Cyfrowego Bezpieczeństwa

W dobie rosnącej komplikacji cyfrowego świata, proste w obsłudze, a przede wszystkim fizyczne zabezpieczenie poufnych informacji staje się coraz bardziej niezbędne. Wszystko, co składa się na Twój cyfrowy majątek, może zostać zabezpieczone takim właśnie rozwiązaniem. Zastanówmy się więc wspólnie, dlaczego Cryptosteel Capsule to idealne narzędzie do przechowywania naszych cyfrowych tajemnic. Dlaczego warto kupić Cryptosteel Capsule? … Crypto Capsule: Klucz do Twojego Cyfrowego Bezpieczeństwa Read More »

Read More

Nowy Launchpad na BYBIT – Cradles

🚀 #ByBit #Launchpad Update! 🌟  Przygotujcie się na #Launchpad projektu na #ByBit. W poprzednim cyklu zgarnąłem niezłe zyski grając na tych platformach. Więc trzymajcie kciuki za powtórkę! 💪 🔥  Nowy #Launchpad na horyzoncie! Biorę w nim udział z tokenem $CRDS od #Cradles, z sektora #web3gaming. 💥 Dwie drogi do wejścia: 1️⃣ Dla posiadaczy $MNT: Trzymasz 50 $MNT = dostajesz … Nowy Launchpad na BYBIT – Cradles Read More »

Read More

Motywacyjne Poniedziałki vol.5 (21-25)

Poniedziałek – dzień, który dla wielu stanowi wyzwanie. Rozpoczęcie nowego tygodnia często kojarzy się z powrotem do obowiązków, trudnościami czy brakiem energii po weekendzie. Jednak każdy poniedziałek to także nowa szansa, świeży start i okazja, by zacząć od nowa i wprowadzić w życie pozytywne zmiany. To właśnie z tą myślą prezentujemy piąty zbiór motywacyjnych poniedziałków. … Motywacyjne Poniedziałki vol.5 (21-25) Read More »

Read More

Drewniane Zegarki Woodison – Twój Naturalny Wybór na Black Friday (Promocja -35%)

Czy szukasz unikalnego akcentu, który podkreśli Twoją osobowość i bliskość z naturą? Drewniane zegarki Woodison to więcej niż czasomierze. To dzieła sztuki, które łączą w sobie piękno i precyzję, tworząc niepowtarzalny dodatek dla każdego stylu. Dlaczego Drewno? Wybierając drewno jako materiał na nasze zegarki, podkreślamy jego wyjątkowość – każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, … Drewniane Zegarki Woodison – Twój Naturalny Wybór na Black Friday (Promocja -35%) Read More »

Read More

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology