Gdzie kupić crypto?

Tutaj znajdziecie listę giełd kryptowalut, których sam używam. Większe ilości najlepiej jest trzymać na bezpiecznym portfelu sprzętowym. Proponuje Portfel KEYSTONE, Ledger lub SafePal.  Trzymanie kryptowalut na giełdzie nie jest bezpieczne.

Pamietaj o zasadzie: nie Twoje klucze, nie Twoje Crypto!

5/5

ByBit - Crypto Exchange specjalizująca się w instrumentach pochodnych. Dużo nowych tokenów. Online od 2018 roku. Wiele bonusów dla nowych użytkowników + 10% zniżki na opłaty transakcyjne z mojego linku. Launchpad + Launchpool!!

5/5

BitGet - Crypto Exchange specjalizująca się w copy tradingu spot + futures. Dużo nowych tokenów i dużo promocyjnych kampanii. Launchpad + Launchpool!!

5/5

OKEx to globalna giełda kryptowalut, która oferuje handel ponad 400 kryptowalutami i tokenami. Giełda została założona w 2017 roku w Hongkongu. Platforma OKEx jest łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i wydajne transakcje oraz jeden z topowych volumenów na świecie.

4/5

MEXC Global - Świeża giełda z potencjałem. Dużo nowych tokenów z małą kapitalizacją. Trading Spot, Margin i Futures. Dodatkowo opcja na Launchpad, Airdropy, ETF'y. Własny token MX.

4/5

AscendEX (wcześniej BitMax) - Bardzo dobrze wyposażona platforma. Wiele nowych świeżych projektów jest tutaj dostępnych. Dostępne jest również wiele opcji zarabiania pasywnego i handlu z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego i dźwigni. Naprawdę dobra, ale wciąż mała platforma. Zdobądź 25 $ w BTC po pierwszym depozycie. Jedna z moich ulubionych!

4/5

Crypto.com - Szybko rozwijająca się platforma wymiany z własnym systemem płatności kartą w oparciu o sieć Visa, do 5% cashbacku i wieloma przydatnymi funkcjami. Opcje obstawiania, pasywne zarabianie i bonus 25 € po pierwszym depozycie.

4/5

Kucoin - Duża giełda kryptowalut z handlem spot, kontraktami terminowymi. Staking, pożyczki, boty i wiele innych ciekawych funkcji dostępnych na platformie.

5/5

Binance - największa na świecie giełda kryptowalut według wolumenu obrotu. Giełda wspiera zakup przez karty kredytowe. Możesz handlować z maksymalnie 151 innymi tokenami oferowanymi przez giełdę. Stakowanie, Launchpad, Spot, Dźwignia, Akademia i pasywne zarabianie dostępne w jednym miejscu.

4/5

BitPanda Austriacki kantor do Crypto, możesz kupić prosto ze swojej karty (1,5% fee) przez aplikacje mobilna. Bitcoin i ponad 30 alt coinow. Kontrakty na metale oraz akcje. Bardzo prosty i szybki w obsłudze.

3/5

Coinbase - Największa i najpopularniejsza giełda kryptowalut w USA, założona w 2012 roku. Umożliwia kupowanie za pomocą karty kredytowej. Dostepne Quizy z darmowymi Crypto.

3/5

Gate.io - Jedna z rozwijających się giełd kryptowalut. Transakcje spot, margin, perpetual dostępne na platformie. Wiele opcji pasywnych. Uzyskaj 10% zniżki na opłaty transakcyjne, korzystając z mojego linku.

3/5

Huobi Global - Platforma z handlem spot, margin, futures i swap.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology