Gdzie kupić crypto?

Tutaj znajdziecie listę giełd kryptowalut, których sam używam. Większe ilości najlepiej jest trzymać na bezpiecznym portfelu sprzętowym. Proponuje Portfel KEYSTONE, Ledger lub SafePal.  Trzymanie kryptowalut na giełdzie nie jest bezpieczne.

Pamietaj o zasadzie: nie Twoje klucze, nie Twoje Crypto!

5/5

ByBit - Jak dla mnie TOP. Online od 2018 roku. Wiele bonusów dla nowych użytkowników + 10% zniżki na opłaty transakcyjne z mojego linku. Launchpad + Launchpool!!

5/5

BitGet - Crypto Exchange specjalizująca się w copy tradingu spot + futures. Dużo nowych tokenów i dużo promocyjnych kampanii. Launchpad + Launchpool!!

5/5

Giełda kryptowalut, oferująca szeroką gamę narzędzi handlowych, w tym handel spot i futures. Dzięki międzynarodowej regulacji i zaawansowanym zabezpieczeniom, Stanowi bezpieczne środowisko dla traderów na całym świecie.

4/5

LBank oferuje solidną gamę produktów handlowych, takich jak handel spot, kontrakty futures i ETF. LBank nie wymaga obowiązkowego KYC, co czyni go doskonałą opcją dla traderów poszukujących prywatnego sposobu kupowania i sprzedawania kryptowalut.

4/5

Crypto.com - Szybko rozwijająca się platforma wymiany z własnym systemem płatności kartą w oparciu o sieć Visa, do 5% cashbacku i wieloma przydatnymi funkcjami. Opcje obstawiania, pasywne zarabianie i bonus 25 € po pierwszym depozycie.

4/5

MEXC Global - Świeża giełda z potencjałem. Dużo nowych tokenów z małą kapitalizacją. Trading Spot, Margin i Futures. Dodatkowo opcja na Launchpad, Airdropy, ETF'y. Własny token MX.

3/5

Coinbase - Największa i najpopularniejsza giełda kryptowalut w USA, założona w 2012 roku. Umożliwia kupowanie za pomocą karty kredytowej. Dostepne Quizy z darmowymi Crypto.

5/5

Binance - największa na świecie giełda kryptowalut według wolumenu obrotu. Giełda wspiera zakup przez karty kredytowe. Możesz handlować z maksymalnie 151 innymi tokenami oferowanymi przez giełdę. Stakowanie, Launchpad, Spot, Dźwignia, Akademia i pasywne zarabianie dostępne w jednym miejscu.

4/5

BitPanda Austriacki kantor do Crypto, możesz kupić prosto ze swojej karty (1,5% fee) przez aplikacje mobilna. Bitcoin i ponad 30 alt coinow. Kontrakty na metale oraz akcje. Bardzo prosty i szybki w obsłudze.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology