BYBIT – Moja Ulubiona Giełda kryptowalut z wieloma możliwościami

Jeśli dopiero zaczynasz z kryptowalutami, a nawet jeśli handlujesz już od jakiegoś czasu i szukasz nowej giełdy, polecam ByBit. Jest to scentralizowana giełda, która pozwala z łatwością handlować kryptowalutami. Jest również bardzo bezpieczna i ma niskie opłaty transakcyjne,  dodatkowo wiele opcji zarabiania pasywnego takie jak flexible saving, launchpad czy launchpool.

Bybit, trzecia najczęściej odwiedzana giełda kryptowalut na świecie, wprowadza nowe konto do handlu zintegrowane. Dzięki niej inwestorzy będą mogli handlować na kilku rynkach z jednego konta.

Bybit to wszystko w jednym rozwiązanie zoptymalizowane dla płynnego doświadczenia handlu dla traderów. Zapewnia wszystkim klientom zintegrowane konto z marginesem, co umożliwia łatwiejsze dywersyfikowanie handlu i orchestrowanie strategii handlowej.

Możliwość handlu na rynkach takich jak spot, futures, perpetuals i opcje z jednego konta pozwala traderom szybko przełączać się między różnymi strategiami bez ręcznego przenoszenia aktywów między kontami. Także oferuje jasny widok ryzyka i wymagań marginesowych.

Update:

  • Lepszy dostęp do produktów Bybit Earn w aplikacji
  • Więcej tokenów dodanych na Bybit Savings
  • Ulepszony interfejs i funkcja wyszukiwania na Bybit Savings
  • Liquidity Mining Yield Calculator pozwala użytkownikom na prognozowanie wydajności

Co więcej, Bybit jest atrakcyjną opcją dla traderów dzięki takim funkcjom jak współdzielony margines, który pozwala traderom łagodzić straty zyskami bez zamykania pozycji. Obsługuje ponad 60 typów aktywów do handlu z marginesem krzyżowym, a nierealizowane zyski mogą być wykorzystywane do otwierania nowych pozycji. Możliwość kolateralizacji pożyczania i zadłużania w ramach UTA zapewnia nieporównywalną elastyczność i efektywność kapitału.

Obsługuje także handel pięcioma produktami: handel na rynku spot, handel z marginesem, USDT perpetual, USDC perpetual i opcje USDC, a w przyszłości pojawią się kolejne. Dla profesjonalnych i instytucjonalnych traderów opcja Open API została uaktualniona do wersji Open API v5 dla lepszej precyzji i jednoczesnego połączenia.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology