Portfel Sprzętowy LEDGER – Promocja Black Friday

Zapewne nie raz zastanawiałeś się, czy i kiedy kupić swojego Ledgera… Dziś masz taką okazję, a dodatkowo otrzymasz bonus na black friday w wysokości 30$ w BTC, jeśli zdecydujesz się na Ledger nano X, a przy zakupie Ledger nano S Plus otrzymasz voucher o wartości 20$. Vouchery te można zrealizować taki sposób, że kwotę, która na nim jest otrzymasz na swój adres portfela.

Aby wziąć udział w promocji w Czarny piątek, musisz mieć co najmniej osiemnaście (18) lat i zdolność prawną do zawierania umów.

Zakupy muszą być dokonywane w pełnej cenie, a nie w okresie promocyjnym. Promocji w Czarny piątek nie można łączyć ani używać w połączeniu z żadną inną ofertą lub programem promocyjnym, takim jak program Poleć znajomemu.

Maksymalna liczba Produktów według gospodarstw domowych, które mogą zostać zakupione w ramach Promocji Czarny Piątek wynosi pięć (5).

Promocja w Czarny piątek jest ograniczona do łącznie 15 000 kuponów Nano X i 15 000 kuponów Nano S Plus, według kolejności zgłoszeń.

Odbiór Karty i Kodu Podarunkowego – Produkt otrzymasz wraz z Kartą i Kodem Podarunkowym wraz z pudełkiem. Po skonfigurowaniu Ledger Live możesz uzyskać dostęp do aplikacji Poleć znajomemu za pośrednictwem sekcji Odkrywaj i utworzyć konto, logując się za pomocą adresu Ethereum. Tam będziesz mógł użyć swojego kodu podarunkowego, jak wyjaśniono poniżej.

Wykorzystanie kodu podarunkowego — należy zdrapać kartę, odsłonić kod podarunkowy i wprowadzić go na koncie Poleć znajomemu, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w aplikacji.

Odbierz nagrodę — 30 dni po zrealizowaniu kodu podarunkowego musisz odebrać swoje bitcoiny na koncie Poleć znajomemu i podać adres Bitcoin. Wybierając opcję odebrania nagrody, możesz wybrać jeden z proponowanych adresów Bitcoin lub wprowadzić nowy.

Regulamin – https://shop.ledger.com/pages/ledger-black-friday-promotion-terms-and-conditions

Tutaj porównanie tych 2 urządzeń.

Moim zdaniem raczej nie ma co przepłacać za Ledgera Nano X tym bardziej że w specyfikacji nowego S plus znalazłem to, że można nim podpisywać NFT, czego w X nie było.

Jednak sami powinniście zdecydować.

Wydaje mi się ze nie ma co dopłacać do tego X i ten unowocześniony Ledger Nano S Plus daje sobie radę, a także nie powinno się być zaskoczonym, że S Plus to taki X bez baterii i bluetooth w cenie 50% niższej.

Ledger niedawno wypuścił nową wersję swojego urządzenia Ledger Nano S który był juz leciwy i posiadał bardzo ograniczone możliwośći. Według Pascala Gauthiera (dyrektora generalnego Ledger) nowy ledget to ulepszona wersją Ledger Nano S (Ledger Nano S na sterydach).

W kwietniu 2022 roku, na światło dzienne wyszedł nowy model Ledger Nano S PLUS, który tak samo jak Nano X posiada już większą pamięć i większy wygodniejszy ekran.

Portfel Nano S PLUS jest wyposażony w funkcję podpisywania i wysyłania transakcji NFT, która odróżnia go od Ledger Nano S i Ledger Nano X.

W rzeczywistości jest to prawdopodobnie pierwszy tego rodzaju wśród innych ważnych portfeli sprzętowych, takich jak pchanie Trezora przekazać futurystyczną funkcję, taką jak NFT.

Co zaskakujące, dzięki Nano S PLUS możesz także eksplorować Web3 w środowisku przyjaznym dla programistów. Według Forbesa, Web3 jest wciąż w toku i nie został jeszcze w pełni zdefiniowany. Ale jego koncepcja koncentruje się wokół technologii blockchain w zwykły zdecentralizowany sposób.

Plusy i minusy Nano S Plus

PLUSY

  • Obsługuje do 100 aplikacji o pojemności 5500 monet i tokenów
    Jest idealny dla entuzjastów NFT.
  • Zgodnych ponad 50 zewnętrznych portfeli, takich jak MetaMask, Trust Wallet itp.
  • Obsługuje 64-bitowe komputery stacjonarne (Windows 8+, macOS 10.8+, Linux) Smartfony z systemem Android 7+.

MINUSY, ale czy faktycznie…?

  • Brak łączności Bluetooth, tylko USB-A do USB-C
  • Brak baterii do użytku w trybie gotowości.
  • Urządzenie nie sprawdza poprawności adresów zmian.
  • Nie nadaje się do wydobycia.

Sugeruje to, że Nano S PLUS jest futurystyczny z możliwością eksploracji Internetu, gdy Web3 jest dobry.

CechyOpisLedger Nano S PLUSLedger Nano X
PojemnośćUp to 100* apps installed on your device, among 5,500+ compatible crypto assetsYesYes
Ledger LiveManage over 5,500 coins and tokens with the Ledger Live app, from your computer or smartphone (Android and iOS).YesYes
PortfeleCompatible with 50+ walletsYesYes
Elementy bezpieczeństwaCertified secure element (CC EAL5+)YesYes
CertyfikacyIndependently certified by ANSSI Independently certified by ANSSIYesYes
Pin CodeSecurityYesYes
Backup24-word recovery phraseYesYes
Wyświetlacz128 × 64 pixelsYesYes
ZłączeUSB-CYesYes
Rok produkcji20222019
Ilość aplikacjiup to 100 appsup to 100 apps
Wsparcie Tokenów5500 tokens5500 tokens
Pamięć1.5MB2.0MB
BluetoothNOYES
BateriaNOUp to 8 hours standby (3-4 hours in use)
Live compatibilityDesktop: YES
Mobile: USB on Android
Desktop: YES
Mobile: USB on Android
(+Bluetooth on Android/IOS)
ZłączeUSB-A to USB-CUSB-A to USB-C
Wyświetlacz128 x 64 px128 x 64 px
Waga21.0g34.0g
Size62.39mm x 17.40mm x 8.24mm72mm × 18.6mm × 11.75mm
PIN CodeYESYES
Certification Secure ChipCC EAL5+ ANSSI – CSPN targetedCC EAL5+ ANSSI – CSPN
DodatkiDeFI & NFT friendlyManage NFTs with the Bluetooth enabled feature

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology