NEXO – Korzyści z korzystania, Spalanie tokenów NEXO + Bonus 25$ dla Ciebie!

Nexo to ogólnoświatowa platforma P2P, która pomaga ludziom inwestować posiadane aktywa. To łatwy sposób na zarabianie pasywnego dochodu i nie zajmuje dużo czasu. Oznacza to, że możesz skorzystać z platformy Nexo, nawet jeśli jesteś zajęty swoim codziennym życiem!

1. Co to jest Nexo?

Nexo jest wiodącą na świecie instytucją regulowanych aktywów cyfrowych. Misją firmy jest maksymalizacja wartości i użyteczności kryptowalut poprzez oferowanie zaawansowanej usługi wymiany z ponad 400 parami rynkowymi, efektywnymi podatkowo Instant Crypto Credit Lines™, wysokodochodowym pakietem Earn Crypto Interest oraz zaawansowanymi możliwościami handlu i OTC, podczas gdy zapewnienie najwyższego poziomu ubezpieczenia powierniczego i bezpieczeństwa klasy wojskowej portfela Nexo. Nexo przetworzył ponad 100 miliardów dolarów dla ponad 5 000 000 użytkowników w ponad 200 jurysdykcjach. Odwiedź stronę NEXO , aby dowiedzieć się więcej.

2. Jak to działa?

Nexo to platforma, która pozwala inwestować w aktywa generujące pasywny dochód. To nie wymaga od ciebie niczego. Po prostu przechowujesz swoje aktywa w portfelu Nexo, a następnie zbierasz na nich pasywny dochód. Inwestycje są regulowane przez inteligentne kontrakty, więc wiesz, że nie ma ryzyka oszustwa. Nexo daje również możliwość dostępu do zasobów za pośrednictwem aplikacji internetowej, a także aplikacji mobilnych. Jeśli chcesz sprzedać swoje aktywa, możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji lub aplikacji internetowej. Nie ma również opłat za przelew, dzięki czemu możesz łatwo sprzedać swoje aktywa w dowolnym momencie.

3. Korzyści ze stosowania Nexo.

Nexo to platforma zaprojektowana, aby umożliwić ludziom zarabianie pasywnego dochodu z ich aktywów. Nie zajmuje dużo czasu, aby to się stało. Jest to wygodny sposób, aby ludzie mogli uzyskać dostęp do swoich inwestycji. Dostępne są również aplikacje mobilne.

4. Spalanie tokenów NEXO!

Rada Dyrektorów Nexo przeznaczyła kolejne 50 milionów dolarów na długotrwałą inicjatywę wykupu firmy. Ta zgoda umożliwia wiodącej regulowanej instytucji aktywów cyfrowych dyskrecjonalne i okresowe odkupywanie swojego natywnego tokena NEXO na otwartym rynku. Ten rozwój jest kontynuacją poprzedniego wykupu o wartości 100 milionów dolarów , który Nexo zakończył na początku tego roku, w maju.

„Przydział dodatkowych 50 milionów USD na nasz plan wykupu jest wynikiem naszej solidnej pozycji płynnościowej oraz zdolności i gotowości Nexo do pobudzania własnych produktów, tokenów i społeczności, a także zewnętrznych inicjatyw zastrzyku płynności w branży, – skomentował Antoni Trenchev, współzałożyciel i partner zarządzający Nexo.

„W tych trudnych warunkach rynkowych token NEXO poruszał się konsekwentnie wraz z takimi firmami jak BTC i ETH, pokazując, że proporcjonalnie popyt na nasze rodzime aktywa pozostaje silny. W tej chwili nasi inwestorzy i klienci potrzebują solidnego gruntu, aby po nim chodzić, a nasz trzeci wykup tokenów zapewnia tę dodatkową stabilność, gdy wychodzimy z najnowszego rollercoastera na rynku ”- dodał.

Nowy program wykupu o wartości 50 mln USD, który rozpocznie się natychmiast, ma zostać zakończony w ciągu sześciu miesięcy, w zależności od warunków rynkowych. Wszystkie odkupione tokeny zostaną umieszczone w utworzonej przez Nexo rezerwie ochrony inwestorów (IPR) w łańcuchu z następującym adresem ERC-20: 0x1C433CBF4777e1f0dCe0374d79aaa8ecDC76B497.

Zgodnie z długoletnim zaangażowaniem firmy w przejrzystość, comiesięczna komunikacja dotycząca napływu odkupionych tokenów na ten adres będzie udostępniana za pośrednictwem strony internetowej Nexo i innych oficjalnych kanałów.

W momencie odkupu każda transza tokenów podlega 12-miesięcznemu okresowi nabywania uprawnień. Po wygaśnięciu okresu blokady odkupione tokeny mogą być przeznaczone na codzienne wypłaty odsetek w tokenach NEXO i inwestycje strategiczne poprzez fuzje tokenów z odpowiednimi systemami nabywania uprawnień, aby zapewnić udziały dla posiadaczy tokenów.

Aby zapewnić programowi dodatkowy impet, przychody z par tokenów NEXO na natywnej giełdzie platformy i kredytu zabezpieczonego tokenem NEXO zostaną ponownie zainwestowane bezpośrednio w wykup. Jak zawsze, Rada Dyrektorów Nexo może przydzielić dodatkowe budżety na przyszłe wykupy zgodnie z rozwojem firmy i warunkami rynkowymi.

Jako trzeci wykup tokenów NEXO, program ten jest częścią wieloletniej tradycji inicjatyw skoncentrowanych na tokenach, mających na celu zwiększenie użyteczności i płynności tokena NEXO. Dzięki trzem udanym edycjom Nexonomics , z których każda wprowadza nowe i ulepszone mechanizmy tokenomiki – program lojalnościowy, Earn in NEXO, głosowanie na zarządzanie dla platformy i inne – Nexo kontynuuje budowanie swojego tokena, którego podstawą jest użyteczność. Z biegiem czasu branża kryptograficzna udowodniła, że ​​to projekty i aktywa bogate w takie realne aplikacje, które prosperują.

Podczas gdy zmienność była powszechna na rynku, a trend spadkowy zmusił wiele firm kryptograficznych do wycofania się z rynku, Nexo pozostaje niezłomny, o czym świadczy unikalny w branży audyt w czasie rzeczywistym . Firma pracuje nad zapewnieniem ulgi branży, oferując płynność zakłopotanym graczom i uczestnicząc w konsolidacji przestrzeni poprzez ekspansywną skrzynię wojenną M&A. Oprócz tego, Nexo jest również jedną z niewielu firm, które kontynuują, a nawet rozszerzają swoje plany rekrutacji i retencji, a liczba pracowników w jej zespole wzrosła o 200% w ciągu ostatnich 12 miesięcy, jednocześnie inwestując w główne nowe produkty, które firma planuje w najbliższych tygodniach.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology