Rozpoczęcie Sezonu 1 Metamorfozy na Mantle – Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o Polowaniu na $COOK

Projekt @0xMantle właśnie wprowadził na rynek fascynującą kampanię “Methamorphosis” z polowaniem na nowy token governance, $COOK. To wydarzenie, które rozpoczęło się 1 lipca, zapowiada serię ekscytujących aktywności, które mogą znacząco wpłynąć na ekosystem Mantle. Sezon 1 potrwa 100 dni i oferuje uczestnikom szansę na zdobycie „Powder”, który później można zamienić na $COOK.

Co Należy Wiedzieć:

  • DAO i Propozycje Mantle: Dwa miesiące temu Mantle zaproponował utworzenie nowego Liquid Restaking Tokena, $cmETH, oraz rozdzielenie $mETH (Mantle’s LST). Propozycja została przyjęta, co dało początek kampanii $COOK.
  • Zdobywanie Powder: Użytkownicy mogą zdobywać Powder poprzez interakcje z $mETH na różnych platformach zarówno na Ethereum, jak i w Mantle. Na przykład, użycie $mETH na Eigenlayer czy Karak Network na Ethereum daje do 5x Powder, a na Mantle – do 40x, np. na MerchantMoe Pendle fi
  • Strategie na Zdobywanie: Przeniesienie $mETH do @0xMantle automatycznie zwiększa ilość zdobywanego Powder, a jego użycie w DeFi Mantle może przynieść nawet 40x boost. Stacy Muur zaleca dodanie płynności do puli $mETH / $WETH na @MerchantMoe, co obecnie przynosi 16% APR plus 30x Powder.
  • Inne Możliwości: Dla bardziej zaawansowanych użytkowników, pula $mETH / $USDT na MerchantMoe oferuje aż 90% APR.

Dlaczego Warto:

  • Alokacja $COOK: Uczestnicy Methamorphosis mają zapewnioną część z 50% alokacji $COOK przeznaczonej dla ekosystemu.
  • Dodatkowe Yield: Użytkownicy $mETH będą mogli przekształcić go w nadchodzący $cmETH, aby zdobyć dodatkowy yield z restakingu.
  • Atrakcyjne Yieldy bez $COOK: Nawet bez dodatkowych incentywów $COOK, yieldy oferowane przez DeFi $mETH na Mantle są już samo w sobie atrakcyjne.

Jak Zacząć:

Aby uczestniczyć w kampanii i śledzić swoje pozycje oraz zdobywany Powder, skorzystaj z poniższego linka: meth.mantle.xyz.

To doskonały czas, aby zainteresować się tym co nowe w ekosystemie Mantle i wykorzystać unikalną okazję do akumulacji nowego tokenu governance, $COOK. Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim inwestorem, czy nowym uczestnikiem rynku, Metamorfoza w Mantle oferuje coś wartościowego dla każdego.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology