Tutaj udostępniam treści o CRYPTO, Jestem Łowca AIRDROPow i TestNetów, szukam darmowego siana na tym rynku. Subskrybuj, aby nie przegapić!
Rewolucja Portfeli Sprzętowych w przystępnej cenie! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo! KEYSTONE 3 PRO - Jeden z najlepszych portfeli do CRYPTO. Integracja Mobilnego MetaMaska, Multichain OKX Wallet i wiele innych! Z moim kodem: MichalLewicz - Dużo Taniej!

Jedna z najlepszych giełd KRYPTO!

Jeśli nie wiesz, gdzie możesz handlować kryptowalutami, nie możesz pominąć tego miejsca. Trading, Futures, Staking, Launchpady. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu! TOP!

Giełda OKX

Bardzo popularna giełda w Azji! Bardzo funkcjonalna giełda. OKX posiada również zintegrowany multichain portfel!

Jedna ze wschodzących giełd kryptowalut z dużym potencjałem. Największa platforma do Copy Tradingu!

Giełda z potencjałem. Dużo nowych tokenów z małą kapitalizacją. Trading Spot, Margin i Futures. Dodatkowo opcja na Launchpad, Airdropy, ETF'y. Własny token MX.

Zrób KYC + Odbierz kartę i ciesz się cashbackiem!

Przygotuj się na odkrywanie nowych perspektyw, doskonalenie swoich umiejętności i budowanie solidnych fundamentów dla swojego rozwoju osobistego i finansowego.
Mój drugi kanał YouTube na którym pokazuje wszystkie rzeczy NIE związane z Crypto! Zapraszam sprawdzić co się dzieje od kuchni.
Wymień CRYPTO / FIAT - Odziały w całej Polsce - Z hasłem Michal Lewicz dostaniesz niższa prowizje od wymiany - SPRAWDŹ TO!

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology