10 Aspektów Poznania Kryptowalut Teraz Po Polsku!

Ten Underground Guide będzie miał dwie fale sprzedaży!

Ci, którzy kupią ją za późno, po latach powiedzą – „dlaczego nie przeczytałem tej książki wcześniej?”, i Ci, którzy kupią ją na czas!

Przewijaj dalej, aby wszystko zrozumieć.

Teraz masz realny wpływ na cenę Underground Guide. Wprowadź własną cenę i przejdź do płatności teraz.

WSZYSTKIE MATERIAŁY JUŻ TERAZ DOSTĘPNE PO POLSKU

Sięgnij po pieniądze, o których inni tylko marzą...

Pokażę Ci krok po kroku, jak zmaksymalizować zyski w kolejnym euforycznym cyklu na rynku kryptowalut

Tajne Zyski

Przedstawię krok po kroku najnowsze trendy kryptowalut, pokażę Ci nadchodzące możliwości i opcje zarabiania. Największe trendy do śledzenia w ciągu najbliższych kilku lat, które mogą być bardzo lukratywnymi sposobami zarabiania.

Game Changer

Jak to działa i dlaczego zmienia zasady gry w znanym nam systemie finansowym? Opiszę Ci również, jak łatwo możesz dołączyć do tego procesu i zarabiać na nim pasywny dochód.

Kopanie kryptowalut

Wyjaśnię ci, w jaki sposób dystrybuowane są kryptowaluty. Jakie są główne sposoby dystrybucji?

„Michal wykonał fantastyczną robotę z tym eBookiem, rozkładając złożone tematy dotyczące inwestycji w kryptowaluty na proste i łatwe do spożycia rozdziały. Od nowych koncepcji po bezpieczeństwo twoich funduszy, Michal wykonuje niezwykłą robotę, wyjaśniając to wszystko. Polecam ten eBook każdemu, kto chce dowiedzieć się, jak uchwycić pozytywną stronę kolejnej hossy kryptowalut ”.
Kate @tradingessential
www.tradingessential.com

Prawdopodobnie myślisz, że Bitcoin jest już drogi ...

SEKRET # 1 Możesz zarabiać w obie strony na wzrostach i spadkach cen kryptowalut.

SEKRET # 2 Od dawna wiadomo, że czytelnik będzie rozpraszany czytelną treścią strony, patrząc na jej układ.

SEKRET # 3 Zaawansowani inwestorzy inwestują w działania oparte na nastrojach i w powtarzających się cyklach opartych na prawdopodobieństwie.

SEKRET # 4 Inteligentni inwestorzy w kryptowalutach NIE są tam dla Bitcoinów, grają naprzeciw systemowi finansowemu i obstawiają, że system się zmieni. Systemy finansowe są zwykle planowane na 25 lat w zależności od położenia geopolitycznego, które jest cyklem. Wielu chroni swoje owoce pracy przed inflacją.

SEKRET # 5 Demografia i analiza psychologiczna młodych ludzi cierpiących na cyfryzację wskazują, że bezkrytycznie zaakceptują oni zmiany w systemie finansowym.

SEKRET # 6 Pandemia wywołała przyspieszenie adaptacji nowych technologii, a kryzys gospodarczy zawsze był bodźcem do poszukiwania nowego rozwiązania.

Zostań najlepiej poinformowanym inwestorem i zyskaj jak najwięcej

Obecnie na rynku są tysiące kryptowalut i każdego dnia powstają kolejne, ponieważ stoi za nimi nowa technologia – blockchain. Jeśli uważasz, że Bitcoin jest zbyt drogi i NIE przekonują Cię powyższe argumenty, wiedz, że ten rynek każdego dnia stwarza nowe możliwości zysku.

NIE CZEKAJ! DOSTARCZAMY OGRANICZONE KOPIE KSIĄŻKI ZA TWOJĄ WŁASNĄ CENĘ

Michal jest jednym z profesjonalnych Traderów kryptowalut, jakich kiedykolwiek spotkałem ... Zawsze z niecierpliwością czekam na Twoje nowe posty, ponieważ bardzo ciekawe jest Twoje spojrzenie. Każdego dnia bardzo ciężko pracujesz, aby społeczność kryptowalut uczyła się nowych rzeczy i zapoznała się z wymaganą wiedzą.
Crypto Chief
www.cryptochief.com
Michał to bardzo dobry przyjaciel i świetny inwestor. Dzięki Michałowi dowiedziałem się wielu informacji o świecie kryptowalut. Cieszę się, że możemy razem zarabiać.
Pawel Lorencen
www.eloro.pl
Michał, kolega, przyjaciel, partner biznesowy! Poznałem go jakiś czas temu, ale mogę powiedzieć, że od razu się dogadaliśmy, jakbyśmy znali się od lat! Rozmawialiśmy godzinami, jeśli nie dziesiątkami. Więc wiem, co mówię Od razu wiedziałem, że jest to osoba, z którą warto pracować i niejednokrotnie to udowodnił. Jego główne zalety to to, że wie, co robi, a jeśli coś robi, to robi to z wielką pasją i zaangażowaniem! Dzięki swojemu zaangażowaniu Michał posiada rozległą wiedzę z zakresu marketingu i kryptowalut, Facebooka, Instagrama i ogólnie rozumianych mediów społecznościowych, z łatwością możesz śledzić jego wskazówki, które często są jednymi z najcenniejszych, jakie można znaleźć w Internecie.
Marek Porwol
www.marekporwol.pl
Dziękuję, Michal. Czas jest cenny, a Ty poświęcasz swój czas, pomagając nam rozwijać naszą kryptowalutę. Naprawdę cieszę się z twoich filmów / postów. Sprawiasz, że jest to o wiele łatwiejsze do zrozumienia, ponieważ niektórym osobom (w tym mnie) zawsze jest trudno handlować na Bitcoinie lub innych kryptowalutach, ponieważ od początku nie mamy bardzo mocnego kręgosłupa. I myślę, że w zasadzie od tego zawsze zaczynał się nasz główny problem, niezależnie od tego, czy jest to duży, czy mały problem. Ale bez względu na to, jak to jest, należy to natychmiast rozwiązać. Co robisz od samego początku. Jesteś zawsze dostępny, kiedy cię potrzebowałem. Zawsze lubię twoje poranne story, które motywują na FB i Instagramie. Wreszcie, co nie najmniej ważne, zawsze dajesz pierwszeństwo edukacji, zawsze stawiasz na edukację i masz niesamowitą wiedzę.
Brayan Wilson Lobo
Gdybym mógł cofnąć czas do 2017 roku ...

Dlaczego gdy moglibyśmy cofnąć czas? Czy zawsze popełniamy te same błędy?

#1

Podczas boomu w 2017 roku wiele osób popełniło makabryczne błędy. Cały czas słyszę nie tylko od bliskich znajomych, ale także od osób ze społeczności kryptowalut, że gdyby mogli cofnąć czas do 2017 roku. Prawda jest taka, że ​​nic by się nie zmieniło …

Ten przewodniki to specyficzne, zorientowane na zysk rozwiązanie najczęściej popełnianych błędów na rynku. Dowiesz się, jak zarządzać aktywami w portfelach i jak je chronić. Podam Ci wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i opiszę krok po kroku najnowsze trendy w kryptowalutach.

Pokażę Ci najpopularniejsze oszustwa, których zdecydowanie musisz unikać. Właściwe podstawy inwestycyjne i różne dodatkowe wskazówki dobrze znane zaawansowanym entuzjastom i inwestorom Crypto.

Zdobądź dziś światowej klasy wiedzę o kryptowalutach i wzbogacaj się

SEKRET # 1 Po przeczytaniu mojego przewodnika po podziemiach zrozumiesz wszystkie główne aspekty kryptowaluty i zaczniesz prawidłowo zarządzać swoimi funduszami.

SEKRET # 2 Zaczniesz obserwować najnowsze trendy i możliwości w zdecentralizowanych finansach.

SEKRET # 3 Dowiesz się, jak działają cyberprzestępcy i jak się przed nimi chronić. Kryptowaluty nie będą już dla Ciebie tajemnicą.

Będziesz mądrzejszy! Zainwestuj w siebie dzisiaj i wzbogacaj się jutro

W końcu zdasz sobie sprawę, ile straciłeś bez profesjonalnej znajomości branży kryptowalut – finansowego świata wielkich możliwości. Dosłownie 98% osób, które wkraczają w świat inwestycji kryptowalutowych, nie ma nawet fundamentu – podstawowej wiedzy o inwestowaniu.

NIE CZEKAJ! DOSTARCZAMY OGRANICZONE KOPIE KSIĄŻKI ZA TWOJĄ WŁASNĄ CENĘ

Dam Ci wiele wyjątkowych wskazówek z własnego doświadczenia

Spójrz na kryptowaluty z mojej perspektywy i nie przegap nadchodzących trendów

#2

Mój E-Book dostarcza znacznie więcej niż tylko podstawową wiedzę o aktywach cyfrowych, o tym, jak nimi zarządzać, o bezpieczeństwie i oczywiście o tym, jak zarabiać na rozwiązaniach cyfrowych w naszym starym systemie finansowym.


Podzielę się z Tobą swoją perspektywą i doświadczeniem. Opisze najnowsze nadchodzące trendy w kryptowalutach, które mogą być bardzo opłacalne w przyszłości. Te trendy prawdopodobnie zmienią świat, jaki znamy. Więc nie przegap tej okazji.

WSZYSTKIE MATERIAŁY JUŻ TERAZ DOSTĘPNE PO POLSKU

Portfele

Zarządzaj bezpiecznie swoimi kryptowalutami. Bezpieczeństwo jest moim priorytetem numer jeden. Zminimalizuj ryzyko utraty środków.

Mining

Dowiedz się, w jaki sposób dystrybuowane są kryptowaluty i jak możesz dołączyć do tego procesu, aby uzyskać odsetki dla siebie.

Giełdy Kryptowalut

Jedne z najlepszych platform wymiany z wieloma specjalnymi funkcjami w świecie kryptowalut.

Nowe Trendy

Inteligentne kontrakty, zdecentralizowane finanse DeFi i niewymienialne tokeny NFT nie będą już dla Ciebie tajemnicą.

Scam

Dowiedz się o podstępnych taktykach cyberprzestępców, aby zachować bezpieczeństwo i nie dać się nabrać na oszustwa, które czasami mogą być bardzo kuszące.

Najlepsza Strategia Inwestycyjna

Skorzystaj z mojej tajnej, kuloodpornej strategii, aby zminimalizować ryzyko i uzyskać zyski w długoterminowej inwestycji.

Dowiedz się, co dzieje się w cyfrowym świecie.

SEKRET # 1 Dowiedz się, jak system finansowy może w przyszłości stać się w pełni cyfrowy.

SEKRET # 2 Dowiedz się o bezpieczeństwie i zarabiaj na moim doświadczeniu.

SEKRET # 3 Odkryj nowy, prawdziwy sposób posiadania cyfrowego zasobu.

Zasady od Warrena Buffeta

Zasada nr 1: Nigdy nie trać pieniędzy.

Zasada nr 2: Nigdy nie zapomnij zasady nr. 1

NIE CZEKAJ! DOSTARCZAMY OGRANICZONE KOPIE KSIĄŻKI ZA TWOJĄ WŁASNĄ CENĘ

WSZYSTKIE MATERIAŁY JUŻ TERAZ DOSTĘPNE PO POLSKU

An Underground Guide to Master the Money of the Future - Przewodnik po Pieniądzach Przyszłości

Odkryj wady i zalety digitalizacji systemu finansowego i korzyści płynące z kryptowaluty.

#3
Po przeczytaniu mojego  przewodnika zrozumiesz wszystkie główne aspekty kryptowalut i zaczniesz prawidłowo zarządzać swoimi środkami. Zaczniesz obserwować najnowsze trendy i możliwości w zdecentralizowanych finansach. Dowiesz się, jak działają cyberprzestępcy i jak uchronić się przed utratą środków. Kryptowaluty nie będą już dla Ciebie tajemnicą.

SEKRET # 1 Odkryj prawdziwy potencjał zasobów cyfrowych i decentralizacji. Sposoby zabezpieczania i pomnażania środków bez ryzyka.

SEKRET # 2 Poznaj najpopularniejsze taktyki oszustów internetowych. Podstępne sposoby na przejęcie funduszy.

Czy jesteś przygotowany, aby poświęcić czas i energię, aby dokonać zmian w swoim życiu? Czy jesteś przygotowany, aby podjąć i dotrzymać tego zobowiązania? Jeśli nie ty, to kto? Zainwestuj w siebie.
Akiroq Brost

NIE CZEKAJ! DOSTARCZAMY OGRANICZONE KOPIE KSIĄŻKI ZA TWOJĄ WŁASNĄ CENĘ

Dowiesz się o ...
#1

Bezpieczeństwo To Mój Priorytet nr 1

Jak wiemy, kryptowaluta nie ma żadnej centralnej jednostki administracyjnej i za wszelkie bezpieczeństwo odpowiadamy. Przeprowadzę Cię przez jeden z najważniejszych aspektów kryptowalut, jakim jest bezpieczeństwo. Dowiesz się, jak prawidłowo zarządzać swoimi środkami. Udostępnię Ci również przydatne narzędzia do śledzenia Twojego portfolio.
#2

Dowiedz Się o Dystrybucji Kryptowalut i Jak Na Niej Zarabiać.

Dalsze wyjaśnienie, w jaki sposób dystrybuowane są kryptowaluty. Jakie są główne sposoby dystrybucji? Jak to działa? I dlaczego jest to przełom w systemie finansowym, jaki znamy? Opiszę Ci również, jak łatwo możesz dołączyć do tego procesu i zarabiać na nim pasywny dochód.
#3

Najlepsze Giełdy Kryptowalut

Moja osobista lista ulubionych platform wymiany kryptowalut.
Niewiele z nich zapewnia teraz również karty z cashbackiem w kryptowalutach. Wiele do wyboru, także zdecentralizowane giełdy, takie jak UniSwap.
#4

Zdobądź Bonusowy E-book 9 Sposobów Zarabiania Kryptowaluty

Krok po kroku odkryję wszystkie możliwe sposoby zarabiania na kryptowalutach. Opiszę Ci wszystkie najgorętsze sposoby uzyskiwania zysków z kryptowalut.
Najpopularniejsze trendy i możliwości w tym zdecentralizowanym cyfrowym świecie.
#5

Podstępni oszuści

Ujawnię wiele oszustw, na które musisz uważać. Mało znane sposoby cyberprzestępców. Najnowsze oszustwa związane z kryptowalutami i internetowe systemy ponzi typu „szybkie wzbogacenie się”. Moje wskazówki zapewnią Ci bezpieczeństwo.
#6

Kuloodporna strategia inwestycyjna

Bezpieczna, kuloodporna strategia inwestycyjna. Łatwy w użyciu. Lubię, gdy wszystko jest proste. Moja perspektywa rynkowa i przewodnik inwestycyjny pomogą Ci osiągnąć zyski.

WSZYSTKIE MATERIAŁY JUŻ TERAZ DOSTĘPNE PO POLSKU

An Underground Guide to Master the Money of the Future

Odkryj wady i zalety digitalizacji systemu finansowego i korzyści płynące z kryptowalut.

Rządy i banki centralne bawią się z nami tym przestarzałym, skorumpowanym i łatwym do manipulowania systemem finansowym. Wysokie opłaty, opóźnienia w przelewach i inflacja to duży problem dla ludzi takich jak my. Rozwiązaniem tego problemu są kryptowaluty i zdecentralizowane finanse. Odkryję dla Ciebie zupełnie nowy cyfrowy świat nowych możliwości bez nieuczciwej władzy.

Zamów i odbierz dodatkowe bonusy:

Wraz z moim e-bookiem Underground Guide to Master the Money of the Future otrzymasz również:

 • Wersja czarno-biała gotowa do druku
 • Darmowy dostęp do mojej specjalnej grupy wsparcia dla subskrybentów, gdzie udostępniam dodatkowe informacje o świecie kryptowalut
 • Dodatkowy e-book: Podstawy kryptowaluty i technologii Blockchain
 • Drugi e-book bonusowy: 9 sposobów zarabiania kryptowaluty
 • Bezpłatna 30-minutowa rozmowa konsultacyjna, podczas której możesz zadać mi nurtujące Cię pytania.

10 kluczowych zasad, których nauczył mnie rynek kryptowalut:

 • Przewodnik po portfelach kryptograficznych
 • Trzy najlepsze narzędzia do śledzenia zasobów
 • Wyjaśnienie wydobycia kryptowalut
 • Jedne z najlepszych giełd
 • Inteligentne kontrakty
 • Zdecentralizowane finanse DeFi
 • Najnowszy MicroTrend w Crypto – NFT
 • Podstępni oszuści
 • Kuloodporna strategia inwestycyjna
 • Wskazówki inwestycyjne krok po kroku

WSZYSTKIE MATERIAŁY JUŻ TERAZ DOSTĘPNE PO POLSKU

Dlaczego napisałem tę książkę?
Underground Guide zawiera
 • Przewodnik po portfelach kryptograficznych
 • Trzy najlepsze narzędzia do śledzenia zasobów
 • Wyjaśnienie wydobycia kryptowalut
 • Jedne z najlepszych giełd
 • Inteligentne kontrakty
 • Innowacyjne zdecentralizowane finanse DeFi
 • Najnowszy MicroTrend w Crypto – NFT
 • Podstępni oszuści
 • Kuloodporna strategia inwestycyjna
 • Wskazówki inwestycyjne krok po kroku

To nie jest kolejny e-book, o którym zapomnisz, gdy tylko skończysz czytać. Dzięki mojej wiedzy uzyskasz pełen wgląd w wiele nadchodzących możliwości zarabiania i zabezpieczania środków przed złodziejami i inflacją. Ten e-book zabierze Cię w świat cyfrowy, który pozostanie z nami znacznie dłużej, niż nam się wydaje.

Duże firmy, takie jak Gray Scale, Square czy PayPal, zaczęły inwestować ogromne kwoty w kryptowalutę. Banki zauważyły, że tracą i zaczęły zatrudniać specjalistów Blockchain, aby opracowali własne scentralizowane waluty cyfrowe, za pomocą których będą kontrolować nasze finanse. Ale wiem, że nasza przyszłość jest zdecentralizowana. Ten proces już się rozpoczął i nie ma odwrotu. Nie czekaj.

 

Skoro tu jesteś, to chyba słyszałeś już, jak zyskowne może być kryptowaluty. Może nawet próbowałeś, ale nie skończyło się tak, jak sobie wyobrażałeś. Ja też tam byłem. W moim Underground Guide zawarłem całą rozproszoną i trudną do znalezienia wiedzę w Internecie, którą gromadziłem przez ostatnie 4 lata. Teraz zapakowałem to dla ciebie w tej książce.

Ta wiedza pomoże ci uchronić się przed inflacją, która ogarnia niemal każdą część świata. Pomoże Ci to uniknąć wysokich opłat przy wysyłaniu aktywów nawet na cały świat i ochroni Cię przed wszystkimi oszustwami, które czyhają na każdym rogu.

30 Dniowa Gwarancja Zwrotu Pieniedzy

100% Satysfakcja Gwarantowana

Jestem pewien, że mój produkt zapewni Ci zupełnie nowy przegląd i zrozumienie zasobów cyfrowych i rynku kryptowalut. Poznasz najnowsze trendy, które w przyszłości będą dużą częścią naszego świata. Postępowanie zgodnie z moją kuloodporną strategią przyniesie Ci niesamowite zyski z biegiem czasu. Aby zacząć przynosić zyski, wystarczy być konsekwentnym i cierpliwym.
Jeśli to jakoś nie wystarczy, a Ty nie będziesz zadowolony z mojego produktu, zwrócę Ci pieniądze. Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji. Jeśli nie jesteś zadowolony po 30 dniach od zakupu mojego e-booka, napisz do mnie na mój e-mail, a zwrócę Ci pieniądze.

FAQ

If I order your e-book, when do I will get it?
If You order my eBook  you will get it right after the premiere date: XXXXX Straight to your email!
Can I order physical version?
I don’t have paper books in the offer but I will give you a bonus – printout black & white version for free. 
What if I change computers/devices?
You can still download the eBook from the link I sent you. Even if you delete the email just contact me on my email.
Do I need special software or hardware to read eBooks?
All You need is your mobile, PC or laptop. Software is free and most of the devices have it already. My eBook comes in .pdf format.
Can I pay with cryptocurrency?

Of course, you can choose from different options on the payment site. From Cryptocurrency you can pay by: BTC, ETH, LTC, BCH, DAI and USDC.

May I share my eBook with others?
Copyright covers all the content inside e-book.
What are the benefits of reading ebooks?
 • E-books are much cheaper than paper books.
 • E-book you can take everywhere with you as long as you have at least your mobile
 • It is available almost instantly all you have to do its just download it.
 • E-books are great for research and content creation.
 • With reading software you can search an entire e-book for a specific keyword or phrase.
 • They don’t take too much space and you can create an entire library inside your phone.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology