Kilka słów o Michale

Kryptowalutowy entuzjasta

Na początku 2017 roku postanowiłem wziąc sprawy w swoje ręce. Życie w postaci etatu, jedzenia i spania przestało dawać mi satysfakcję. Chciałem zdobyć więcej wiedzy, a co ważniejsze chciałem żeby to pieniądze pracowały dla mnie. Nie ja na nie jak dotychczas.
Zacząłem szukać w internecie alternatywnych sposobów zarabiania. Okazało się, że internet był wtedy pełen programów typu rev-share, hype, czy innego rodzaju MLM. Jak się jeszcze później okazało, większość z nich była scamem. Czym jest życie bez ryzyka? Pomyślałem. Bez wątpliwości postanowiłem zaryzykować. I straciłem. Zabrakło nie tylko szczęścia, ale i rozumu. To była faza prób i błędów. Nauczyłem się z niej wiele. Nie chciałem ponosić więcej porażek, więc zacząłem się uczyć jak poprawnie inwestować.

Odkryłem Blockchain, Bitcoina i inne kryptowaluty. Okazało się to tak niesamowite i interesujące, że całkowicie mnie pochłąnęło. Codziennie, zarówno przed jak i po pracy czytałem, słuchałem i uczyłem się czym właściwie jest technologia blockchain. W drugiej połowie 2017 roku zacząłem inwestować w ten rynek i kupować pierwsze tokeny. Od tamtego czasu nie ma dnia, żebym nie poświęcał czasu na swoje portfolio, tradinig, mining. A z czasem doszły do tego inne możliwości, również za pośrednictwem internetu.
Mam mega dużą motywację do działania i nie zanosi się na wypalenie. Ponieważ znalazłem to czego szukałem. Sposobu zagonienia pieniędzy do pracy DLA MNIE.

Zamierzam dzielić sie wiedzą, wskazówkami, sposobami, ale również i porażkami jakich doświadczyłem dla każdej osoby, która będzie chciała z tego skorzystać. Na blogu znajdziesz różne sposoby i możliwości jakie aktualnie wykorzystuję. Jeśli coś Cię zastanawia – nie bój się zapytać. Od tego tu jestem. Odpowiadam na wasze pytania w każdej wolnej chwili.

Jesteś osobą podejmującą ryzyko? Podejmij decyzję, a ja pokaże Ci dokąd prowadzi ta droga.

Dlaczego Kryptowaluty?

Jestem zwyczajnym gościem z Polski, który swego czasu przeprowadził się do Norwegii. Zawsze interesowała mnie technologia, jednak większość zawodowego życia spędziłem w branży hotelarskiej.
Od młodych lat zdawałem sobie sprawę, że nasz system finansowy nie działa poprawnie i nie jest właściwie skonstruowany.

Urodziłem się w 1987 roku. Moja rodzina nie należała do najbiedniejszych, ale nie oznacza to, że byliśmy bogaci. Przy narodzinach rodzice zdecydowali, że otworzą dla mnie konto oszczędnościowe. Bank obiecywał atrakcyjne lokaty i całkiem atrakcyjne zyski w momencie kiedy wkroczę w dorosłe życie i skończę 18 lat. Wtedy była to jedna z najpopularniejszych form oszczędzania i inwestowania. Do tego stopnia, że moi rodzice zdecydowali, że zainwestują dwa razy wyższą kwotę niż sugerowana przez bank.

Wpłacali na konto pieniądze każdego miesiąca. Jednak w pewnym momencie w Polsce pojawiła się denominacja złotówki o wartości 1000:1. To było w 1990 roku. Ale – z powodu nowych przepisów oraz ogromnej inflacji (na poziomie ponad 10%) zdecydowano o jej wstrzymaniu.

W 1995 roku ówczesna złotówka stała się bezużyteczna, a nowy złoty został przedstawiony społeczeństwu. Na nieuczciwych kursach wymiany walut bankierzy zbijali majątek. Razem z tym faktem wysoka inflacja, która nie została oficjalnie podana zjadła oszczędności moich rodziców i moje perspektywy.

Po 8 latach oszczędzania moim rodzicom starczyło jedynie na nową parę butów dla syna.

Kiedy w dojrzałym wieku natrafiłem na Bitcoina wiedziałem, że muszę się tym zainteresować. Zacząłem badać trend, czytać, edukować się na temat jego technologii i oferowanych możliwościach. Widziałem i doświadczałem na własnej skórze niesamowitych wzrostów w 2017 roku. Po 4 latach nauki doszedłem do miejsca, w którym chce się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Wchodzimy w nowy bull run (okres wzrostów na giełdzie). Historia się nie powtarza, ale lubi czerpać z przeszłości.

Zamierzam wykorzystać tą szansę jako możliwość wyjścia ze skorumpowanego i nieczystego systemu na swoją korzyść. Uważam, że ta technologia pojawiła się tu po to, żeby zmienić nasze spojrzenie i zarządzanie pieniędzmi. Blockchain i zdecentralizowane finanse to drugi etap rozwoju internetu.
Pieniądz przyszłości.

our Services

Cryptocurrency

Would You like to start the accumulation of crypto assets for the long term? I can show You the way how to build Your portfolio in a safe way.

Trading

Did You ever think about earning on Forex, but You were too afraid of losing? I can show You a way to eliminate the human factor that finally gives You better profit.​

Instagram

If You want to grow your followers and number of likes, be more visible and recognizable? I can show You the way to achieve it.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology