Skorzystaj z jedynej w życiu szansy, aby żyć na własnych warunkach, wchodząc w kryptowaluty na pełny etat

Nadszedł czas na podjęcie działań

Bull run na rynku kryptowalut będzie dla wielu szansą na zmianę życia. Ale i w drugą stronę – wielu straci swoje środki.

 

Możesz zaryzykować i wykorzystać moją wiedzę, aby zbliżyć się do wolności finansowej lub przynajmniej zbudować dochodowy długoterminowy portfel.

Sięgnij po pieniądze, o których inni tylko marzą
 
Moja wyjątkowa perspektywa i doświadczenia, które zebrałem w ciągu ostatnich czterech lat, są kluczem do wyjścia z wyścigu szczurów, zabezpieczenia funduszy przed inflacją i powiększeniem portfela

Secret Profits

Krok po kroku pokażę najnowsze trendy w kryptowalutach oraz nadchodzące możliwości zarabiania. Trendy, które warto obserwować w ciągu najbliższych kilku lat i które mogą okazać się bardzo lukratywnym sposobem zarabiania.

Game Changer

Jak działają kryptowaluty i dlaczego wpływają na zmianę zasad działania systemu finansowego, jaki znamy? Dowiesz się również, jak w łatwy sposób możesz dołączyć do tego procesu i zbudować na nim pasywny dochód.

Secret Working

Wyjaśnię Ci, jak dystrybuowane są kryptowaluty. Jakie są główne sposoby dystrybucji i jak znaleźć darmowe airdropy.

Na mojej konsultacji dowiesz się wszystkiego od A do Z. Zabiorę Cię na inny stopień świadomości finansowej kryptowalut:

– Podstawy kryptowaluty i technologii blockchain
– Wprowadzenie do zarządzania kryptowalutami
– Budowa rentownego portfela
– Cykle rynkowe i nastroje
– Świadomość emocji
– Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem
– Instrukcje do trudnych zadań
– Rozwiązania Twoich problemów
– Rekomendacje najlepszych narzędzi na rynku
– Najnowsze trendy i możliwości
– Wiele opcji dochodu pasywnego
– Techniki badawcze
– Podstawy handlu
– Przejrzystość i wgląd w przyszłe działania

Moi klienci i partnerzy biznesowi są już na drodze do wolności finansowej.

Zostań najlepiej poinformowanym inwestorem i dowiedz się jak najwięcej

Dziś na rynku są tysiące kryptowalut, a każdego dnia powstają kolejne, ponieważ stoi za nimi nowa technologia – blockchain. Jeśli uważasz, że Bitcoin jest za drogi i NIE przekonują Cię powyższe argumenty, wiedz, że ten rynek każdego dnia stwarza nowe możliwości zysków.

CIĄGLE MAMY WOLNE MIEJSCA!

Opinie:

Michael jest jednym z profesjonalnych traderów kryptowalut, jakich kiedykolwiek spotkałem... Zawsze chętnie zobaczę Twoje nowe posty, ponieważ oglądanie ich jest bardzo interesujące... Codziennie bardzo ciężko pracujesz, aby społeczność kryptograficzna uczyła się nowych rzeczy i zapoznała się z wymaganą wiedzą.
Crypto Chief
www.cryptochief.com
Michał to bardzo dobry przyjaciel i świetny inwestor. Dzięki Michałowi dowiedziałem się wielu informacji o świecie kryptowalut. Cieszę się, że możemy razem zarabiać.
Pawel Lorencen
www.eloro.pl
Michał, kolega, przyjaciel, partner biznesowy! Spotkałem go jakiś czas temu, ale mogę powiedzieć, że od razu się dogadaliśmy, jakbyśmy znali się od lat! Rozmawialiśmy godzinami, jeśli nie dziesiątkami. Więc wiem co mówię Od razu wiedziałem, że jest to osoba, z którą warto pracować i nie raz to udowodnił. Jego główne atuty to to, że wie co robi, a jeśli coś robi to robi to z wielką pasją i zaangażowaniem! Dzięki jego zaangażowaniu Michał posiada rozległą wiedzę z zakresu marketingu i kryptowalut, Facebooka, Instagrama i ogólnie pojętych mediów społecznościowych, z łatwością można śledzić jego poczynania, jego wskazówki są często jednymi z najcenniejszych, jakie można znaleźć w Internecie.
Marek Porwol
www.marekporwol.pl
Czas jest cenny, a Ty poświęcasz swój czas, pomagając nam rozwijać nasze krypto. Naprawdę podobają mi się Twoje filmy/posty. Sprawiasz, że jest to o wiele łatwiejsze do zrozumienia, ponieważ niektórzy ludzie (w tym ja) zawsze mają trudności z handlem Bitcoinem lub innymi kryptowalutami, ponieważ od początku nie mamy bardzo silnego kręgosłupa. I myślę, że tu w zasadzie zawsze zaczynał się nasz główny problem, niezależnie od tego, czy jest to duży, czy mały problem. Ale bez względu na to, jak to jest, należy to natychmiast rozwiązać. Co robisz od początku. Jesteś zawsze dostępny, kiedy cię potrzebuję. Zawsze lubię twoje poranne story na FB i Instagramie. Last but not least, zawsze stawiasz na edukację na pierwszym miejscu, zawsze kładziesz nacisk na edukację i masz niesamowitą wiedzę.
Brayan Wilson Lobo
Gdybym mógł cofnąć czas do 2017 roku...

Dlaczego, miałbyś chcieć cofnąć czas? Nie popełniłbyś tych samych błędów?

Na początku mojej 5-letniej podróży w świecie kryptowalut też byłem taki sam jak ty. Poczułem się zagubiony, a ilość informacji zalewających moją głowę pozostawiała jedynie ogromną katastrofę i chaos.

Nauczyłem się filtrować cenne informacje i odkryłem większość zalet i wad. Wchłonięcie całej możliwej wiedzy, jaką mogłem znaleźć w Internecie, dało mi duży obraz i doświadczenie, którym mogę się teraz z Tobą podzielić, aby pomóc Ci zdywersyfikować swoje aktywa i stać się niezależnym dzięki Kryptowalutom i Blockchainowi.

Zdobądź światowej klasy wiedzę o kryptowalutach już dziś i siegnij po profity

Podczas ostatniej hossy w 2017 roku wiele osób popełniło makabryczne błędy. Cały czas słyszę nie tylko od bliskich znajomych, ale także od osób należących do społeczności kryptowalut, że gdyby tylko mogli cofnąć czas do 2017 roku…

Prawda jest taka, że prawdopodobnie nic by się nie zmieniło…

Kluczem są ludzkie emocje, a rynek jest tylko projekcją tych emocji. To jest powód, dla którego ludzie kupują drogo, sprzedają tanio i tracą fortuny.

Emocje są najgorszym doradcą, ale pomogę Ci je kontrolować i unikać ryzykownych ruchów.

Będziesz mądrzejszy! Zainwestuj w siebie już dziś i wzbogacaj się jutro

W końcu zdasz sobie sprawę, ile straciłeś bez profesjonalnej znajomości branży kryptowalut – finansowego świata wielkich możliwości. Aż 98% osób, które wkraczają w świat inwestycji kryptowalutowych, nie ma nawet podstawowej wiedzy o inwestowaniu.

NIE MA CZASU NA ZAGRYWKI ANI EKSPERYMENTOWANIE! WYKORZYSTAJ MOJE DOŚWIADCZENIE!

Udzielę Ci wielu unikalnych wskazówek z mojego własnego doświadczenia

Spójrz na kryptowaluty z mojej perspektywy i nie przegap nadchodzących trendów

Rządy i banki centralne bawią się z nami tym przestarzałym, skorumpowanym i łatwym do manipulowania systemem finansowym. Wysokie opłaty, opóźnienia w przelewach i inflacja to duży problem dla ludzi takich jak my. Kryptowaluty i zdecentralizowane finanse to rozwiązania tego problemu. Pomoge Ci odkryć zupełnie nowy cyfrowy świat nowych możliwości bez niesprawiedliwej władzy.

Moja wiedza da Ci pełny wgląd w wiele nadchodzących możliwości zarabiania i zabezpieczania swoich środków przed złodziejami i inflacją.

Cyfrowy świat zostanie z nami na znacznie dłużej niż myślisz. Wielkie firmy, takie jak GrayScale, Square czy PayPal, zaczęły inwestować ogromne pieniądze w kryptowaluty. Banki zauważyły, że tracą i zaczęły zatrudniać specjalistów Blockchain do opracowania własnych scentralizowanych walut cyfrowych, za pomocą których będą kontrolować nasze finanse.

Chcesz czy nie, nasza przyszłość jest zdecentralizowana, a to sprawi, że prawdziwie zdecentralizowane aktywa, takie jak Bitcoin czy Ethereum, mogą zyskać na sile. Ten proces już się rozpoczął i nie ma odwrotu. Nie czekaj.

Dowiedz się, co dzieje się w cyfrowym świecie​

Kapitalizacja rynkowa Bitcoina wynosi około 1 biliona dolarów, podczas gdy złoto wynosi 10 bilionów dolarów.

Bitcoin ma wiele zalet w porównaniu ze złotem, takich jak anonimowość, przejrzystość lub znacznie łatwiejsze przechowywanie i transport. Nie bez powodu nazywamy go Gold 2.0.

Bitcoin prędzej czy później stanie się aktywem o wartości bilionów dolarów. To może być Twoja ostatnia szansa na zobaczenie Bitcoina poniżej 100 000 USD.

Graj dobrze, a zmienisz swoje życie tak samo jak ja i wielu moich przyjaciół i partnerów.

Zasady, którymi kieruje się Warren Buffet:

Zasada nr 1: Nigdy nie trać pieniędzy.

Zasada nr 2: Nigdy nie zapominaj o zasadzie nr. 1

NIE MA CZASU NA ZAGRYWKI ANI EKSPERYMENTOWANIE! WYKORZYSTAJ MOJE DOŚWIADCZENIE!

Konsultacje ze mną!

Teraz dochodzimy do najważniejszej części. Zrobisz to sam, czy wolisz, żebym ci pomogł?

Jeśli wybierzesz drugą opcję, przeniosę Cię na wyższy poziom świadomości finansowej kryptowalut i będziemy mogli wspólnie pracować, by dotrzeć na szczyt Twojej drogi poprzez:

 • Podstawy kryptowaluty i technologii blockchain
 • Wprowadzenie do zarządzania kryptowalutami
 • Budowanie rentownego portfela
 • Cykle rynkowe i nastroje
 • Świadomość emocji
 • Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem
 • Instrukcje do trudnych zadań
 • Rozwiązania Twoich problemów
 • Rekomendacje najlepszych narzędzi na rynku
 • Najnowsze trendy i możliwości
 • Wiele opcji dochodu pasywnego
 • Techniki badawcze
 • Podstawy handlu

Zdobądź światowej klasy wiedzę z pomocą moich konsultacji w trzech prostych krokach:

Przed każdą konsultacją odbędzie się 15-30-minutowa rozmowa wstępna, która pomoże mi poznać Twoje potrzeby, zdefiniować cele, ustalić z czym obecnie się zmagasz i jakie masz plany.

 • Konsultacja jednorazowa 1h
 • Standard – Cztery sesje po co najmniej 1h każda w wybranym przedziale czasowym (najlepiej raz w tygodniu)
 • Premium Consulting – Osiem sesji po minimum 1h każda

OSIĄGNIJ POŻĄDANE REZULTATY Z MOJĄ POMOCĄ

Dlaczego Ja?

 • Podstawy kryptowaluty i technologii blockchain
 • Wprowadzenie do zarządzania kryptowalutami
 • Budowanie rentownego portfela
 • Cykle rynkowe i nastroje
 • Świadomość emocji
 • Zarządzanie bezpieczeństwem i ryzykiem
 • Instrukcje do trudnych zadań
 • Rozwiązania Twoich problemów
 • Rekomendacje najlepszych narzędzi na rynku
 • Najnowsze trendy i możliwości
 • Wiele opcji dochodu pasywnego
 • Techniki badawcze
 • Podstawy handlu

Jestem zwykłym gosciem z Polski, który przeprowadził się do Norwegii. Zawsze kochałem technologię, ale większość życia pracowałem w branży hotelarskiej.
Od najmłodszych lat wiedziałem, że nasz system finansowy nie działa prawidłowo.

Kiedy urodziłem się w 1987 roku. Moja rodzina nie była bardzo biedna, ale nie byliśmy ani bogaci, ani bogaci. Kiedy się urodziłem, rodzice postanowili otworzyć dla mnie konto oszczędnościowe. Bank obiecywał dobre zyski po ukończeniu 18 lat i był to obecnie bardzo popularny sposób oszczędzania. Moi rodzice wpłacają nawet dwukrotnie więcej niż sugerowana kwota.

Co miesiąc wysyłali pieniądze na to konto. Ale w międzyczasie w Polsce mieliśmy nominał polskiego złotego do złotego po kursie 1000:1. Cały plan denominacji rozpoczął się w 1990 roku, ale z powodu kłopotów z projektowaniem nowych banknotów i ogromnej inflacji (powyżej 10%) nominał został opóźniony.

W 1995 roku złotówka była całkowicie bezużyteczna, a społeczeństwu zaprezentowano nową złotówkę. Nieuczciwe kursy wymiany wypełniły kieszenie bezczelnych bankierów nowymi banknotami. Dodatkowo bardzo wysoka inflacja, która nie była tak naprawdę znana opinii publicznej, zjadła oszczędności moich rodziców i moje błyskotki…

Po 8 latach oszczędzania wystarczyło mi kupić nowe trampki…

Kiedy odkryłem Bitcoina, wiedziałem, że to koniec. Zszedłem do króliczej nory, aby uczyć się i odkrywać nowe technologie i możliwości. Wszystkie epickie wyścigi byka widziałem od początku 2017 roku. Po czterech latach nauki chcę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Wchodzimy w nowy byk. Historia się nie powtarza, ale się rymuje.

To jest nasza szansa na odwrócenie tego niesprawiedliwego i skorumpowanego systemu na naszą korzyść. Ta technologia jest po to, aby zmienić sposób, w jaki myślimy i obchodzimy się z pieniędzmi. Blockchain i zdecentralizowane finanse to druga warstwa Internetu.
Pieniądze przyszłości.

Światowej klasy wiedza na moich konsultacjach w trzech prostych opcjach.

Przed każdą konsultacją odbędzie się 15-30 minutowa rozmowa wstępna, która pomoże mi Cię poznać.
Dowiedz się o pożądanych celach, zmaganiach i planach. Po mojej analizie ustalamy nowe spotkanie.

One Time

$149 $89/1 hour
 • Discovery call
 • Maximized value
 • One hour Consulting

Premium

$999 $585/8 hours
 • Discovery call
 • 8 Sessions at least 1h each
 • Maximized value
 • Technical support
 • Premium Members Zone

FAQ

How I can book my discovery call?

You can contact me on any of my social media channels or through email.

What I can learn from you?

I am an active investor on the cryptocurrency market since the beginning of 2017. I have seen the full market cycle. Likewise, I can help you create a profitable strategy. You will get full technical support and recommendations. I know how strong FOMO and FUD can be that is why I can show you a proper mindset. Emotions are the worst advisor.

What push you to giving consultations?

There is a huge amount of people coming into cryptocurrency space right now, and I would love to help everyone but its really time-consuming and I don’t have much of it.

If I order your e-book, when do I will get it?
If You order my eBook  you will get it right after the premiere date: XXXXX Straight to your email!
Can I order physical version of the e-book?
I don’t have paper books in the offer but I will give you a bonus – printout black & white version for free. 
What if I change computers/devices?
You can still download the eBook from the link I sent you. Even if you delete the email just contact me on my email.
Do I need special software or hardware to read eBooks?
All You need is your mobile, PC or laptop. Software is free and most of the devices have it already. My eBook comes in .pdf format.
Can I pay with cryptocurrency?

Of course, you can choose from different options on the payment site. From Cryptocurrency you can pay by: BTC, ETH, LTC, BCH, DAI and USDC.

May I share my eBook with others?
Copyright covers all the content inside e-book.
What are the benefits of reading ebooks?
 • E-books are much cheaper than paper books.
 • E-book you can take everywhere with you as long as you have at least your mobile
 • It is available almost instantly all you have to do its just download it.
 • E-books are great for research and content creation.
 • With reading software you can search an entire e-book for a specific keyword or phrase.
 • They don’t take too much space and you can create an entire library inside your phone.
How I can download my eBook?

Package with E-Books are uploaded to Google Drive and OneDrive servers. 

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology