Ryzyko

Ryzyko jest zawsze. Nie ważne czy prowadzisz biznes stacjonarny, zarabiasz na nieruchomościach, Forex, handlujesz czy kopiesz kryptowaluty lub zajmujesz się innego rodzaju inwestycjami. Jeżeli ktoś proponuje Ci zarobek ze stu procentową gwarancją zysku i brakiem ryzyka – prawdopodobnie kłamie.

Nigdy nie inwestuj więcej niż możesz stracić.
Inwestycje, którymi ja się zajmuje nie są dla każdego. Jeśli spytasz mnie ile możesz stracić odpowiem – wszystko!
Równie dobrze możesz zarobić znacznie więcej niż stracić, ponieważ pamiętaj, że stracić możesz 100%, a zyskać setki czy tysiące procent zwrotu. Pytanie ile jesteś w stanie udźwignąć?
Im większe ryzyko tym większe potencjalne zyski.
Mogę pokazać Ci w jaki sposób podwoić kapitał na przestrzeni 6 miesięcy. Zagonienie Twoich pieniędzy do zarabiania dla Ciebie jest prostsze niż Ci się wydaje.
Pieniądze powinny być Twoim niewolnikiem, nie na odwrót.
Zawsze pamiętaj o odpowiednim zarządzaniu kapitałem, ryzykiem i byciem konsekwentnym.

To Twoja decyzja, Twoje ryzyko, Twoje pieniądze i Twoja odpowiedzialność.

risk

Na mojej stronie znajdziesz podstawowe informacje z zakresu edukacji finansowej, oszczędzania, inwestowania, tradingu jak i marketingu oparte na moim doświadczeniu i prywatnej opinii. Żadne z przedstawionych materiałów nie powinno być traktowane jako porada inwestycyjna. Decyzyje inwestycyjne podejmujesz na własną odpowiedzialność i nie powinny być one podejmowane na podstawie treści udostępnionych na stronie.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology