Cryptosteel – Twój Niezawodny Strażnik Cyfrowych Tajemnic

Współczesny świat cyfrowy oferuje niezliczone możliwości, ale też wiąże się z wieloma zagrożeniami. W przypadku inwestorów kryptowalutowych największym z nich jest ryzyko utraty środków, co najczęściej wynika z niedopilnowania kwestii związanych z backupem frazy seed.

Jak się przed tym zabezpieczyć? Skorzystać z oryginalnych produktów Cryptosteel, które można wykorzystać do stworzenia praktycznie niezniszczalnego backupu kluczy, haseł i innych wartościowych informacji.

🔐 Dlaczego Cryptosteel?

 

Cryptosteel Cassette miała swoją premierę 10 lat temu i była pierwszym metalowym urządzeniem backupowym. Warto zauważyć, że Cryptosteel udostępniło cały projekt na licencji open source, co pozwoliło wielu konkurencyjnym firmom skopiować technologię.

 

Zamiast jednak rozwijać i udoskonalać urządzenia backupowe, większość konkurentów poprzestała jedynie na nieudolnym kopiowaniu kasety. W związku z tym firma wypuściła ulepszoną wersję urządzenia w postaci opatentowanej Cryptosteel Capsule. Kapsuła spotkała się ze świetnym przyjęciem ze strony użytkowników oraz ekspertów i od lat pozostaje najlepiej sprzedającym się urządzeniem backupowym do zabezpieczania frazy odzyskiwania na świecie.

 

Nic więc dziwnego, że urządzenia z rodziny Cryptosteel dostępne są w oficjalnych sklepach uznanych producentów portfeli sprzętowych: Ledger, Trezor i Blockstream.

Bezpieczeństwo Przede Wszystkim:

 

  • Offline: Twoje dane są przechowywane całkowicie offline, co eliminuje ryzyko ataków hakerskich.
  • Wytrzymałość: Kapsuła została w całości wykonana ze stali odpornej na ogień (do 1400°C), wodę, wstrząsy i korozję. Gwarantuje to bezpieczeństwo Twoich danych nawet w ekstremalnych warunkach.
  • Stos: Dane zabezpieczone kapsuła przechowywane są w formie stosu, co eliminuje ryzyko, że osoba niepowołana wykona zdjęcie całego seeda.
  • Degradacja danych (bit rot): W przeciwieństwie do elektronicznych nośników danych, informacje zapisane w urządzeniach Cryptosteel nie ulegają stopniowej degradacji.

Wszechstronność Użycia:

Cryptosteel Capsule to idealny backup nie tylko dla kryptowalut! Urządzenie można wykorzystać również do przechowywania haseł, kluczy, kodów, a nawet ważnych notatek i informacji, które chcesz zabezpieczyć przed trudnymi do przewidzenia zagrożeniami..

Prosta Obsługa:

 

  • Modułowy system: Łatwość przygotowania backupu bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi. W razie potrzeby można dokonać zmiany zapisanej informacji za pomocą specjalnych wytłaczanych płytek.
  • Trwałość: Dzięki solidnej konstrukcji, Cryptosteel Capsule posłuży Ci przez całe życie.

Inwestycja w Przyszłość:

W miarę rozwoju technologii ewoluują również potencjalne zagrożenia. Na szczęście dzięki Cryptosteel jesteś zawsze o krok przed wszystkimi zagrożeniami.

🌍 Producent oferuje obecnie darmową wysyłkę na cały świat! 🌍

Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo już dziś. Z Cryptosteel, Twoje cyfrowe tajemnice zyskają należytą ochronę.

🛍 Nie zwlekaj – zamów teraz i zabezpiecz swoje kryptowaluty w sposób, w jaki robią to najlepsi eksperci! 🛍

I co więcej? Oferujemy DARMOWĄ WYSYŁKĘ na cały świat! 🌍

Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo już dziś. Z Cryptosteel, Twoje cyfrowe tajemnice są w najlepszych rękach.

Nie zwlekaj – zamów teraz!

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology