Rewolucja w przystępnej cenie! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Z moim kodem: MichalLewicz - Dużo Taniej!

Jedna z najlepszych giełd kryptowalut!

Jeśli nie wiesz, gdzie możesz handlować kryptowalutami, nie możesz pominąć tego miejsca. Trading, Futures, Staking, Launchpady. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu! TOP!

Giełda OKX

Bardzo popularna giełda w Azji! OKX posiada zintegrowany multichain portfel!
Jedna ze wschodzących giełd kryptowalut z dużym potencjałem. Największa platforma do Copy Tradingu!
MEXC Global - Świeża giełda z potencjałem. Dużo nowych tokenów z małą kapitalizacją. Trading Spot, Margin i Futures. Dodatkowo opcja na Launchpad, Airdropy, ETF'y. Własny token MX.
LBank nie wymaga obowiązkowego KYC, co czyni go doskonałą opcją dla traderów poszukujących prywatnego sposobu kupowania i sprzedawania kryptowalut.
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, przedsiębiorcą czy pasjonatem technologii, blog Michala dostarcza praktycznej wiedzy i inspiracji, abyś mógł podejmować świadome decyzje i rozwijać się w dynamicznym świecie cyfrowych aktywów. Przygotuj się na odkrywanie nowych perspektyw, doskonalenie swoich umiejętności i budowanie solidnych fundamentów dla swojego rozwoju osobistego i finansowego.
Mój drugi kanał YouTube na którym pokazuje wszystkie rzeczy NIE związane z Crypto! Zapraszam sprawdzić co się dzieje od kuchni.
Woodison - Kwintesencja klasy i wyznacznik wyjątkowego stylu! Kod Rabatowy 20% MICHAL20
Wymień CRYPTO / FIAT - Odziały w całej Polsce - Z hasłem Michal Lewicz dostaniesz niższa prowizje od wymiany - SPRAWDŹ TO!
Moje konto na DeBank. Daj Follow, Śledź, Wspieraj!
Polecam! Zablokuj niebieskie światło! Kod Rabatowy 5% MICHAL5
AntiVirus na systemy Win. Którego używam od dłuższego czasu. Nie spowalnia PC.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology