Sprzedawaj Tethery, zgarniaj tokeny w Ari10 Exchange!

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich użytkowników Ari10 Exchange i Ari10 Cryptoterminal przygotowaliśmy wyjątkową ofertę w formie tokenbacku. Niezależnie od tego, czy jesteś z nami od dawna, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami, mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Czy jesteś gotów dowiedzieć się więcej?

Sprzedawaj Tethery, zgarniaj tokeny!

Zasady są proste. Dla każdej transakcji sprzedaży USDT, którą zrealizujesz w Ari10 Exchange, otrzymasz 100% zwrotu naszej prowizji w tokenach Ari10. Tak, dobrze czytasz – całą naszą prowizję zwrócimy Ci w postaci naszych tokenów Ari10!

Jak to działa w Ari10 Exchange?

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Ari10 Exchange, wystarczy, że dokonasz transakcji sprzedaży USDT. Resztą zajmiemy się my, kredytując Twoje konto równowartością prowizji w tokenach Ari10. A jeśli jeszcze nie masz konta w Ari10 Exchange – możesz założyć je tutaj i od razu skorzystać z promocji.

Klienci Ari 10 Cryptoterminal

Dla klientów Ari10 Cryptoterminal mamy równie dobre wieści! W jednym z naszych kantorów stacjonarnych lub mobilnych dokonaj transakcji, wypełnij formularz, a my zwrócimy Ci prowizję w naszych tokenach. Pamiętaj jednak o jednym – tokenback dotyczy prowizji Ari10, a nie lokalnego punktu. Szukasz najbliższego punktu? Sprawdź naszą mapę.

Czas trwania promocji

Markuj w kalendarzu – promocja startuje 20 października 2023 i trwa do odwołania. To wyjątkowa okazja, by zyskać więcej i wzmocnić swoją pozycję w społeczności Ari10. W trakcie trwania promocji każda transakcja jest licząca!

Warunki udziału

Promocja jest otwarta dla wszystkich – zarówno dla stałych klientów Ari10 Exchange, jak i tych, którzy dopiero z nami zaczynają. Jedyny warunek? Osiągnięcie progu minimum prowizji do zwrotu, czyli 50zł.

Dołącz do nas już dziś!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Zgarnij tokeny korzystając z naszej promocji USDT. Czekamy na Ciebie!

REGULAMIN PROMOCJI ARI10 Exchange

REGULAMIN PROMOCJI ARI10 Cryptoterminal

Uwaga: Minimalna kwota kwalifikująca się do tokenbacku to równowartość prowizji na poziomie 50zł. Przygotuj się na tokenback już teraz!

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology