CryptoWallet – KEYSTONE Gen 3 PreSale -30%

Mam dla Was fantastyczną wiadomość – Keystone, jeden z najlepszych portfeli sprzętowych na rynku, jest ponownie dostępny teraz w promocji z kodem rabatowym -30%! Kod to: MichalLewicz.

Keystone to portfel, który pozwala na łatwe i wygodne zarządzanie kryptowalutami, a ponadto jest kompatybilny z najlepszymi portfelami programowymi, takimi jak

🦊 MetaMask,

🦉 Core,

Keplr🔵,

ArConnect, Solflare, Petra Wallet, Sender Wallet, XRP Toolkit i wieloma innymi.

Naszym celem jest zapewnienie bezproblemowego i intuicyjnego doświadczenia dla wszystkich użytkowników.

Użyj kodu: MichalLewicz

KEYSTONE Gen 3 Dostepny w PreSale -30%

3 chipy bezpieczeństwa Secure Element
Pochodzące od wiodących światowych producentów chipów bezpieczeństwa, Microchip i Maxim, chipy te spełniają standardy bezpieczeństwa PCI, gwarantując bezpieczne i posegregowane przechowywanie zasobów cyfrowych.


Open Source
Cały nasz kod, w tym zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie, jest open source. Zapewnia to każdemu możliwość audytu i weryfikacji.


Rozwiązanie antysabotażowe PCI
Jako pierwsi w branży wprowadziliśmy system antysabotażowy klasy PCI (Payment Card Industry Security). Chipy SE są zamknięte w złożonym “domu bezpieczeństwa”. Każda fizyczna ingerencja prowadzi do natychmiastowego usunięcia danych.


Obsługa wielu fraz seed
Zarządzanie do 3 unikalnych fraz seed z jednego urządzenia. Bez wysiłku przełączaj się między portfelami, wprowadzając odpowiednie hasła.

QR i transmisja USB
Zaprojektowany głównie z myślą o bezpieczeństwie offline przy użyciu kodów QR, z naciskiem na konfigurację z przerwą powietrzną. Zawiera również port USB, aby dostosować się do różnych preferencji użytkownika.


Wydłużona żywotność baterii
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego kompaktowego systemu wbudowanego, nowa wbudowana bateria działa teraz 10 razy dłużej.


Weryfikacja biometryczna
Szybkie odblokowywanie i wykonywanie transakcji bez obaw o wścibskie spojrzenia w miejscach publicznych.

Portfel obsługuje niemal wszystkie popularne monety i tokeny, a lista obsługiwanych blockchainów i portfeli programowych jest stale aktualizowana. Keystone Pro to wersja portfela zaprojektowana z myślą o użytkownikach korzystających z niego często. Umożliwia on szybki dostęp do portfela dzięki skanowaniu linii papilarnych i jest w pełni kompatybilny z MetaMask. Posiada również wyświetlacz dotykowy o przekątnej 4 cali, który pozwala na łatwe i intuicyjne zarządzanie portfelem.

Warto również wspomnieć, że Keystone posiada mechanizm samozniszczenia, który usuwa klucze prywatne i frazę odzyskiwania, gdy portfel wykryje próbę rozbiórki. Dodatkowo, portfel wyposażony jest w wymienny akumulator, co pozwala na przedłużenie jego żywotności.

Na konferencji Next Block Expo miałem przyjemność rozdać 4 sztuki Keystone Essential wraz z przeciw pożarowymi tabletami na seedy.

Tutaj możesz zobaczyć, na czym polegają różnice w wersji Pro i Essential.

Wersja Pro posiada wbudowany czytnik linii papilarnych, baterie akumulator oraz system autodestrukcji.

Jak Keystone Pro sprawdza się w praktyce na wakacjach w plenerze?

Wiele osób wyjeżdża teraz na wakacje. Zabieracie ze sobą portfele sprzętowe? Przetestowałem dla was Portfel od Keystone Który ma integracje mobilnego MetaMask ✅ Jak sprawdza się w terenie?

Użyj kodu: MichalLewicz

Partnerstwo z OKX oraz integracja z OKX Wallet!

Jak pisze Keystone:

To ważny kamień milowy w naszej podróży, ponieważ łączymy solidne bezpieczeństwo portfela sprzętowego z wygodą portfela software´owego.

OKX Wallet to Twój paszport do świata Web3. To centrum DeFi, NFT i DApps Obejmując funkcje decentralizacji, OKX Wallet zapewnia również, że zawsze masz kontrolę nad swoimi zasobami cyfrowymi.

Funkcje portfela OKX obejmują:

  • Pełna kontrola i własność funduszy
  • Kompatybilność z wieloma łańcuchami (ponad 40 łańcuchów blokchain)
  • Obsługa importu fraz z wieloma seedami i importowania i eksportowania adresów

Duże ułatwienie przy operowaniu CRYPTO.

Platforma WEB 3.0 od OKX Zintegrowana z ich Multichain Portfelem.

Obsługuje ponad 30 sieci.

NFT + DeFi + Portfolio Tracker + Approvals

OKEx to globalna giełda kryptowalut, która oferuje handel ponad 400 kryptowalutami i tokenami. Giełda została założona w 2017 roku w Hongkongu. Platforma OKEx jest łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i wydajne transakcje oraz jeden z topowych volumenów na świecie.

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology