LBank Exchange

Jeżeli interesujesz się handlem kryptowalutami i szukasz nowej giełdy, warto zwrócić uwagę na LBank. Ta giełda ma wiele do zaoferowania zarówno początkującym, jak i doświadczonym traderom. W tym artykule przedstawimy główne zalety i wady LBank, oraz informacja z ostatniej chwili od Bloomberg: LBank Wydaje Nielimitowana Karte Crypto. 

Jedną z głównych zalet LBank jest brak konieczności weryfikacji KYC dla użytkowników. Oznacza to, że nie musisz podawać swoich danych osobowych, co pozwala na anonimowe korzystanie z giełdy. Dla wielu osób prywatność i anonimowość są bardzo ważne, dlatego brak procedury KYC na LBank jest dużym plusem.

Kolejną zaletą LBank są niskie opłaty. Zarówno twórcy rynku, jak i odbiorcy płacą jedną stałą opłatę w wysokości 0,10% od transakcji. W porównaniu z innymi giełdami, gdzie opłaty wynoszą często 0,20% – 0,25%, LBank oferuje konkurencyjne stawki. Co więcej, wpłaty na giełdę są bezpłatne, a opłaty za wypłaty są stosunkowo niskie, chociaż nie są one podane na stronie internetowej.

Podsumowując, LBank to giełda kryptowalut, która oferuje prostą i zaawansowaną platformę transakcyjną. Cechuje ją brak procedury KYC, co zapewnia użytkownikom anonimowość. Niskie opłaty są kolejnym plusem tej giełdy. Należy jednak pamiętać, że obsługa w języku angielskim jest ograniczona. Jeśli jesteś gotów na te niewielkie kompromisy, zapraszamy do rejestracji na platformie LBank już dziś i rozpoczęcia swojej przygody z handlem kryptowalutami.

Bloomberg informuje:

LBank, giełda kryptowalut, wkrótce wprowadzi na rynek pierwszą na świecie nieograniczoną kartę kredytową kryptowalutową, która ma na celu przełamanie barier płatności kryptowalutowych. Karta, dostępna w formie wirtualnej i fizycznej, umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności konsumenckich bezpośrednio za pomocą kryptowalut za pośrednictwem kredytu LBank, a także obsługuje wypłaty gotówkowe.

Prognostuje się, że prawie 9 milionów użytkowników LBank rozpocznie korzystanie z tej karty w III kwartale 2023 roku, a użytkownicy VIP otrzymają wyłączne prawo do wczesnego dostępu. Karta kredytowa będzie połączona z aktywami cyfrowymi użytkowników LBank i będzie można jej używać na różnych platformach płatniczych, takich jak Google Pay. Po jej aktywacji, aplikacja umożliwia szczegółowe przeglądanie każdego doładowania i wydatku, umożliwiając użytkownikom śledzenie swojego stanu finansowego w każdej chwili.

Dzięki tej karcie użytkownicy LBank mogą konsumować swoje aktywa na giełdzie lub wypłacać aktywa w formie walut fiat. Karta nie ma limitów kwotowych typowych dla zwykłych kart kredytowych; zarówno konsumpcja, jak i wypłaty są nieograniczone. Zespół techniczny LBank wskazał, że bardziej szczegółowe informacje dotyczące opcji płatności, takich jak stawki opłat, zostaną ogłoszone w miarę zbliżania się daty wprowadzenia karty.

Użytkownicy, którzy chcą otrzymać kartę kredytową LBank, mogą zamówić ją ze strony internetowej giełdy. Karta jest dostępna w różnych wariantach, w tym w wersji metalowej. Niektórzy użytkownicy mogą również zdobyć specjalnie oferowaną wersję VIP, która zapewnia zwrot gotówki do 2% przy jej użyciu.

“Dla nas ważnym punktem jest to, że użytkownicy z całego świata mogą zamawiać i używać naszej karty kredytowej. Naszą wizją jest uczynienie aktywów kryptograficznych bardziej bezpiecznymi i swobodnie krążącymi. Wprowadzenie własnej karty kredytowej to istotny krok w realizacji tego celu” – powiedział Eric He, założyciel LBank.

Bonus dla nowych uzytkowniko od LBank – pokazywałem wam ich kryptowaluta karta kredytowa ostatnio. Mały, bo mały(ale wariat tzn w sumie to kupon na trading), ale kto nie ma konta może warto skorzystać.

1. Załóż konto Lbank, aby natychmiast otrzymać bonus w wysokości 2 USD;

2. Nowi użytkownicy, którzy otworzą rachunki futures i zrealizują swoją pierwszą transakcję futures, otrzymają bonus futures w wysokości 5 USD;

3. Nowi i obecni użytkownicy, którzy handlują transakcjami futures, mogą podzielić się pulą nagród. Szczegóły na plakacie.
Bonus za wolumen obrotu 50 miejsc od 45 do 450 € bonusu

Free E-Book

Basics of Cryptocurrency and blockchain technology